Карпати Львів - Ворскла Полтава. 18 тур, сезон 2012/2013. 01 грудня 2012

13 грудня 2012 року Banderstadt Ultras святкуватимуть 5тиріччя від дня створення угрупування. Оскільки 1 грудня проходив останній тур українського чемпіонату, то всі футбольні події, присвячені цій даті, було вирішено провести в цей день.

Гравцям команди було відомо про цей перший скромний ювілей і вони з радістю відгукнулись на пропозицію вийти на гру в футболках з написом "Banderstadt Ultras. Since 1312.07". Також під час виходу команд на поле замість звичного маршу грала пісня Братів Гадюкіних "Ми – хлопці з Бандерштату".

На вихід команд свій перф підготували хлопці з GWU. Замість звичної баннерної лінії було розтягнуто майже 50тиметровий текстовик "Б’ємось до кінця, ніщо нас не зупинить", який підсвітили вроцлавами. Зверху над текстовиком на сітці висів баннер з силуетами фанатів. Наймасштабніша з підсвіток, що досі виконувались львівськими фанатами вдалась на славу.

В другому таймі прийшла пора BSU. Попередній текстовик було змінено написом "Banderstadt Ultras. 5 років" і з виходом команд на поле він запалав вогнями червоних вроцлавів. Після цього його одразу опустили і своє місце зайняв старий, мальований вручну (що тепер є величезною рідкістю на українській ультрас-сцені) баннер BANDERSTADT ULTRAS.

Також варто відмітити два хороших фаєр-шоу після забитих голів. У Львові нарешті стало доброю традицією палити гарно і масово. Ще хочеться подякувати кільком десяткам киян, які відвідали гру повертаючись з виїзду в Ужгород.

Після гри команда подякувала фанатам за підтримку, окрему порцію аплодисментів отримали і хлопці з BSU.

На цьому святкавання на трибуні завершились і їх можна назвати досить успішними. А вже 1312 на нас чекає ще декілька акцій і гучне святкування.

Коментарі відсутні