Золотий сезон 2011/2012 р.р.

Золотий сезон - мрія багатьох фанатів по всьому світу. Відвідати всі матчі свого улюбленого клубу - велика честь та повага від друзів і колег в нашій нелегкій справі. Для львів'ян золотий сезон цього року був особливо важким завданням, по-перше через величезні відстані у внутрішньому чемпіонаті, по-друге через кубкові ігри в будні дні, по-третє через єврокубкові матчі. Впоратись з ним в сезоні 2011/2012 вдалось лише одній людині, відомій нам з вами як Енді. До вашої уваги невелика бесіда з ним про те, що довелось пережити за 57 днів на виїзді.

Скільки всього виїздів пробив за сезон?

19 виїздів = 15 Чемпіонат + 2 Єврокубки + 2 КУ

Яку відстань проїхав? Найдальший, найближчий виїзди? Може ще якусь статистику цікаву маєш?

Всю Європу – від Дубліна до Луганська, всього в дорозі провів 57 днів.

Як з роботою, дівчиною, сім’єю?

Без допомоги моїх співробітників мені б цього ніколи не вдалось зробити, хлопці виходили замість мене на зміни по 2, 5, а іноді і 10 днів поспіль. Досить дивно, але дівчина мене досі не покинула :) Також не можу не подякувати своїм друзям-фанатам, які катали зі мною всі ці виїзди, ділилися останньою канапкою і віддавали останній ковток пива.

На якому з виїздів провів найбільше часу? Двійники-трійники були?

Найдовший виїзд тривав 8 днів - Салоніки-Сімферополь, ще один двійник це - Дублін-Київ – 5 днів.

Якраз з виїздом в Салоніки пов’язано найбільше спогадів в цьому сезоні – клуб виділив літак для вболівальників з обмеженою кількістю місць. Мені ,як і багатьом іншим, місця там не вистачило. Весь ранок перед команди в Грецію вильотом провів на роботі зі закордонним паспортом і найнеобхіднішими речами напоготові. Сподівався, що з’являться додаткові місця чи хтось відмовиться їхати. Час минав, а обнадійливих звісток не було. Я мав твердий намір таки катнути цей золотий сезон, тому відпрошуюся з роботи на 15 хв, ловлю таксі і мчу в аеропорт . Вже ні на що не надіявся, але вході зустрічаю технічного директора «Карпат» Тараса Гордієнка, з яким вже був трохи знайомий до того, і Богдана Балуєва, зам. генерального директора клубу. Розказав свою історію і за кілька хвилин вже тримав посадковий квиток на літак і проходив митний контроль. Довелося дзвонити на роботу і попереджати, що мене не буде не 15 хв, а днів 8 щонайменше...

Зрозуміло, що за 8 місяців не можливо було спланувати все ідеально, аби бути на всіх матчах. Були ще якісь проблеми, що могли поставити під зрив золотий?

Всього могло б навіть не бути, якби накрився перший же виїзд в Маріуполь. Матч був в дуже незручний час, так що прямий поїзд Львів-Маріуполь не встигав навіть на фінальний свисток. А інші варіанти нам не дозволяла розглядати робота. Тому нас четверо їде маріупольським потягом до Дніпропетровська, всю дорогу видзвонюємо дніпрян, які допомогли б з машиною. Нарешті доля посилає нам Магелана, який не шкодуючи ні себе, ні машини просто летить 312 кілометрів по жахливій дорозі до Маріуполя. Ми встигаємо на 52-гу хвилину матчу.

Деколи бувало важко вирватися і на домашній матч. Одного разу втік з весілля і прийшов на стадіон підтримувати улюблену команду в костюмі.

Скільки грошей витрачено на то все?

Грошей пішло тисяч 13-15 гривень, десь приблизно так.

Для чого взагалі катав це золото?

Це давно була моя мрія ,і чесно кажучи, думав, що нездійсненна. Заради цього треба було 8 місяців планувати життя на основі футбольного календаря.

Збираєшся пробивати ще золоті сезони?

Виїзди буду катати і надалі, бо зловив себе на думці, що без цього життя собі не уявляю. Чи будуть золоті сезони – час покаже. Головне що пробив хоча б один, бо для Львова це штука непроста.

Скільки в тебе всього виїздів вже?

В цьому сезоні перетнув позначку "50" і на даний момент їх вже 52.

Команда, прямо кажучи, цей сезон провела невдало. Варто воно було тих зусиль?

Сезон видався провальним, зате виїзди були такі, що ніколи не забудуться. Це була моя давня мета.

Ну і під самий кінець, якісь побажання для всіх від тебе

Всім хочу побажати катати виїзди, підтримувати свою команду, старшим ще довго не відходити з руху, молодим брати приклад зі старших і накатати по 250 виїздів, як Міша Ангел.

Від 19.May.2012

Молодуха

РЕСПЕКТ)))))))

Від 18.May.2012

Ім'я

Братюня, уважуха. В Украине не каждый топ-движ может похвастаться настоящими золотниками, с евровыездами.

Від 17.May.2012

Туріст

Буду цього сезону пробивати золотняк
ЛЄ ж немає ))

Від 17.May.2012

Невгамовний

Повага :)