Banderstadt Ultras - 4 роки

Сьогодні вже 4-ий рік від тої пам’ятної зустрічі під Данилом Галицьким. 4-ий рік від дня створення Бандерштату. Здається шо це було так давно. Стільки вже змінилось з того часу, стільки води втікло, але пам’ятаю той вечір як сьогодні.

4 роки – по людським міркам вік дитячий, Але за ці роки нам довелось зіткнутись із зовсім не дитячими проблемами і бідами. Останній рік став найбільш трагічним в нашій історій. Ми втратили Сашка. Це перший 1312 без нього і тому всім нам дуже сумно від цього.

Скільки всього змінилось за ці 4 роки - аж страшно подумати. Багато людей, нажаль, відійшоло від справ зовсім, дехто частково, дехто залишився з першого дня, багато людей прийшло нових. Змінювався львівський фан-рух, в загальному, змінювались і ми, зокрема. Не дивлячись на всі складності, і оглядаючись назад, на нашу, поки коротку, історію, хочу вірити в краще. Хочу вірити, що ми подолаєм всі випробування і непорозуміння, які знову і знову підкидає нам життя, хочу вірити в єдність в наших рядах, бо тільки в єдності наша сила.

Бандерштат – це наше дитя. І тільки від нас залежить яким це дитя буде. Все в наших руках.

Зі святом нас всіх!

1312!

Автор: r-drogobych

Коментарі відсутні