Волинь Луцьк - Карпати Львів. 23 тур, сезон 2010/2011. 03 квітня 2011

«Не їде тільки мертвий!»

Цього виїзду у Львові чекали ше з літа, як тільки дізнались про повернення волиняк до Прем’єр ліги. Вже з суботи автобусами, власними автомобілями, маршрутками, собаками львів’яни почали виїжджати в напрямку луцька.

Перед матчем хтось малював графіті по місту, комусь знімали відбитки пальців в райвідділі, хтось смажив шашлики на природі чи пиячив в тамтешніх закладах громадського харчування, хоча мабуть більшість стояла на межі міста з міліціянтами.

Потрапляння на стадіон з початку цього сезону стає вже традиційною проблемою. На вході кажуть: «Купуйте квитки», які ніхто не продає. Тож гостьовий сектор заповнився вже під кінець першого тайму. Окремо слід відмітити абсолютну заборону пронесення банерів, прапорів і розтягів «Тому, шо не можна». Тому бажаної візуалізації на секторі не вдалось досягнути в повній мірі.

З вищезгаданих причин в першому таймі звук на секторі був посереднім, але вже з другого гостьові сектори вибухнули на найвищому рівні. Після останнього голу, та й впродовж всього матчу було спалено кілька вроцлавів і саморобних димів, використано петарди і зелений дим. В кінці матчу традиційний заряд – «А волинь гамно..». Команда в повному складі підходить до сектору, дякує за підтримк, хлопці дарують свої футболки і святкують перемогу разом з фанатами.

Щодо номінальних господарів, то вони продемонстрували якусь шмату, зображення з якої абсолютно не було видно через жахливий кут нахилу секторів, кілька разів за матч підіймали розтяжки. Чути не було взагалі.

Весь свій навколофутбольний рівень волиняки показали після футболу, коли вставши за спинами беркутів насмілились потикати факи в сторону гостей.

По дорозі додому було нараховано 15 одно і двоповерхових автобусів, в яких було багато стоячих людей. Зважаючи на те, що багато людей повертались додому іншими видами транспорту можна впевнено сказати, що виїзд в Луцьк пробило більше 1000 чоловік.

Від 27.Jul.2011

Sxe

:D Вipeмо у команду

Від 22.May.2011

мерк

нашо в 5 річного хлопчика розу отжалі? та щей спалили!

Від 21.May.2011

Lemko

Карпати вперед!!!!! Карпати несе знамено Української перемоги !!!Повідомлення

Від 02.May.2011

олола

ну норм канеш парни!

Від 02.May.2011

олола

ну норм канеш парни!

Від 02.May.2011

олола

ну норм канеш парни!